De uitgever van Deventer

Zutphenseweg 4-A, Deventer
08:30-17:00 UUR

Onze blije klanten!

Elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Nam varius consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Jemma Stone

CEO, Acme Industries

Elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Nam varius consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hein ter Riele

Voormalig Deventer VVV-directeur

Elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Nam varius consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hein ter Riele

Voormalig Deventer VVV-directeur

Elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Nam varius consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Stella Alba

CEO, Acme Industries

Onze diensten

Kranten

Uw eigen huis-aan-huiskrant? Wij verzorgen de acquisitie tot de verspreiding.

Ontwerp

Wij verzorgen de opmaak van visitekaartje tot huisstijl tot het drukken ervan.

Radioreclame

Mediaburo Schoppema is thuis in Lokale Radioreclame.
Meer info: lokaleradioreclame.nl

Jeroen Schoppema
Eigenaar/ Uitgever
Mail: jeroen@mediaburoschoppema.nl
Telefoon: 06-51532013
Petra Hommelberg
Media-adviseur
Mail: petra@mediaburoschoppema.nl
Nick Prins
Media-adviseur
Mail: nick@mediaburoschoppema.nl
Telefoon: 06-17537763
Paul Kusters
Media-adviseur (tijdelijk)
Mail: paul@mediaburoschoppema.nl
Ingrid Schoppema-Tersteege
Mede-eigenaar/ Redactie
Mail: ingrid@mediaburoschoppema.nl
Debby
Debby Grootentraast
Vormgeving
Mail: debby@mediaburoschoppema.nl
Rick Malipaard
Online
Mail: rick@mediaburoschoppema.nl

Contact

Adres

Zutphenseweg 4-A,
7418 AJ Deventer

Email

info@mediaburoschoppema.nl

Telefoon

(+31) 0570 - 59 49 07